Anasayfa Üyelerimiz Derneğimiz Basın - Yayın Faaliyetler ResimGalerisi İrtibat
ENGLISH
HASAT DERGİSİ
 
 
HAL FİYATLARI
Günlük Hal Fiyatlarını görmek için tıklayınız...
 
 
ÜYE GİRİŞ
Kull. Adı
Şifre
 
Üye Ol    -   Şifremi Unuttum
 
 
 
REKLAMLAR
 
 
 
GALERİDEN SEÇMELER
İMESKOM
 
 
 
HAVA DURUMU
 
 
 
FAYDALI LİNKLER
8 VALİLİKLER (69)
8 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE (18)
8 HAVA YOLU (5)
8 BANKALAR (36)
8 FAYDALI LİNKLER (20)
8 DOST SİTELER (8)
8 GAZETELER (45)
 
 
 
DÖVİZ KURU
 
 
 
SİTE SAYAÇ
Sayac
Bugün 965
Toplam 1022837
Üye Sayısı 391
Bugün Üye Olan 0
 
 
HABER DETAY - İÇ TİCARET GENEL MÜDÜRÜ'NÜN NİKAHINA KATILDIK
Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürü Hakan Çalış, Ankara'da düzenlenen bir törenle dünya evine girdi. TÜMESKOM heyeti de bu mutlu gününde Çalış'ı yalnız bırakmadı.

 Sektörümüzdeki yasal mevzuatı düzenleyen en üst makamlardan biri olan Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün genç  ve  başarılı genel müdürü Hakan Çalış, Ankara Çankaya Belediyesi Vedat Dalokay Nikah Salonu'nda düzenlenen bir törenle evlendi. Seçkin bir davetli grubu önünde kendisini mutluluğa taşıyacak olan imzayı atan Çalış'ın bu özel gününde, TÜMESKOM Federasyonu da onu yalnız bırakmadı.

TÜMESKOM Federasyonu Genel Başkanı Burhan Er, İMESKOM Derneği Başkanı Mehmet Sıddık Kılıç, federasyonun Yüksek Ziraat Mühendisi Deniz Demir ve basın danışmanlarından Sezgin Akkoyun'dan oluşan bir heyet, nikah töreninin yapılacağı salonda yerini aldı. Nikahı başından sonuna kadar takip eden heyet, imzalar atıldıktan sonra Çalış ve eşini tebrik ederek Ankara'dan ayrıldı. Federasyon Başkanı Burhan Er, Hakan Çalış'ın sektör açısından çok önemli ve değerli bir isim olduğunu belirterek, kendisine bir ömür boyu mutluluk diledi.

DÜZCE DERNEK BAŞKANI İLE TOPLANTI

TÜMESKOM Federasyonu heyeti, Ankara dönüşünde Düzce Meyve ve Sebze Komisyoncuları Derneği Başkanı Erol Şahin ile biraraya geldi. Bolu Dağı eteklerindeki en şeçkin mekanlardan biri olan Sabahattin'in Yeri adlı restaurant'ta yenilen yemeğin ardından gerçekleşen toplantıda, Düzce ve çevre illerde sektörle ilgili yaşanan sorunlar masaya yatırıldı. İlde yaşanan son sel felaketinin tarıma ve sektöre etkilerinin de değerlendirildiği toplantıda, TÜMESKOM Federasyonu'nun sebze ve meyve üreticileri ile tücvar ve komisyoncularının arkasında olduğu vurgulandı. Başkan Er, selde zarar görenlere destek olmak için federasyon olarak ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını söyledi ve Başkan Şahin'ê geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

İNCELEMELERDE BULUNDU

Toplantının ardından mekanı da gezen Başkan Er, işletmenin sahibi Sabahattin Aydın'dan bilgi aldı. Restaurantta sunulan et ve sebze meyveleri dikkatle inceleyen Başkan Er, ürünlerin kaliteli olduğunu ve müşterilerin güvenle tüketebileceğini söyledi. Bolu Dağı'nın Kaynaşlı Mevkii'nde faaliyet gösteren Sabahattin'in yeri, 28 yıldır müşterilerine en kaliteli, en lezzetli ürünleri sunuyor. Dağ yolunu kullanan araçların vazgeçilmez uğrak noktalarından biri olan mekanda her türlü ızgara et ve köfteyi, bol çeşitli kahvaltı seçeneklerini en lezzetli ve hijyenik şekilde bulmak mümkün. Sabahattin'in yeri özellikle köfte konusunda son derece iddialı.

 

 

Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, politika, sanat, spor ve diğer alanlarda çok sayıda ünlü ismi ağırlayan mekan, çok yakında Otoban yolu üzerinde de bir şube açmaya hazırlanıyor.

 

 

 

Bu haber 1287 kez okundu...
 
Diğer Haber Başlıkları
İÇ TİCARET GENEL MÜDÜRÜ'NÜN NİKAHINA KATILDIK
  devamı...
İMESKOM'UN YENİ BAŞKANI MEHMET SIDDIK KILIÇ
  devamı...
BAKAN SOYLU BAYRAMPAŞA HALİ'NDE
  devamı...
BAKAN SOYLU BAYRAMPAŞA HALİNDE
  devamı...
BURHAN ER GÜVEN TAZELEDİ
  devamı...
TÜMESKOM HEYETİ BÖLGE HALLERİNİ GEZDİ
  devamı...
MARDİN HAL ESNAFI YENİ KOMPLEKS İSTİYOR
  devamı...
  devamı...
TÜMESKOM FEDERASYON BAŞKANI BURHAN ER CUMHURİYET RESEPSİYONUNDA
  devamı...
TÜMESKOM FEDERASYON BAŞKANI BURHAN ER CUMHURİYET RESEPSİYONUNDA
  devamı...
TÜMESKOM FEDERASYON BAŞKANI BURHAN ER CUMHURİYET RESEPSİYONUNDA
  devamı...
TÜMESKOM FEDERASYON BAŞKANI BURHAN ER CUMHURİYET RESEPSİYONUNDA
  devamı...
 
Anasayfa - Üyelerimiz - Derneğimiz - Basında Biz - Faaliyetler - Resim Galerisi - İrtibat
Copright © 2009 İMESKOM Tüm Hakları Saklıdır.